Triathlon Men: Top Finishers 0-14 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69
Triathlon Women: Top Finishers 0-14 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 60-64 65-69
Tri Clydesdale Men: 1-99
Tri Athena Women: 1-99
Triathlon MALE Team Men:
Triathlon FEMALE Team Women:
Triathlon MIXED Team Men:
Duathlon Men: Top Finishers 25-29 30-34 35-39 40-44 50-54 60-64
Duathlon Women: Top Finishers 30-34 35-39
Duathlon Clydesdale Men:
Duathlon Athena Women:
Duathlon MALE Team Men:
Duathlon FEMALE Team Women: 0-99
Duathlon MIXED Team Men: 1-99
Duathlon MIXED Team Women:
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 18 Tara Kieser 74 38 1 9:38.9 2:25 0:59.3 1 34:37.1 20.8 1:08.8 1 24:03.6 7:45 1:10:27.7 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 1 Shannon Kurek 69 49 1 7:32.1 1:53 0:46.8 1 27:42.3 26.0 0:31.2 1 21:10.0 6:50 57:42.5 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 59 Grace Yuhas 221 13 1 9:08.9 2:17 1:41.9 1 50:47.1 14.2 0:27.6 1 35:13.711:22 1:37:19.4 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 32 Sam Russo 101 14 1 9:26.5 2:22 1:34.7 1 29:00.6 24.8 0:38.1 1 35:22.111:25 1:16:02.1 2 65 Unknown Partic. 86 86 2 2:11:13.3 6:52 2:11:13.3 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 22 Jordyn Musi 80 20 1 11:15.5 2:49 0:45.3 1 35:20.7 20.4 0:34.5 1 24:38.3 7:57 1:12:34.6 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 20 Amanda Lawson 73 26 2 8:15.9 2:04 1:33.6 1 37:49.8 19.0 1:11.1 1 23:30.7 7:35 1:12:21.3 2 29 Kristen Troyer 135 26 1 8:15.5 2:04 1:30.4 2 39:10.5 18.4 0:38.6 2 25:20.2 8:10 1:14:55.5 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 21 Joseph Constantino 32 29 1 9:05.8 2:16 2:32.2 1 35:23.1 20.3 1:06.2 2 24:16.2 7:50 1:12:23.7 2 33 Joshua Allen 2 29 2 10:09.6 2:32 2:21.9 2 42:06.8 17.1 1:03.2 1 21:12.4 6:50 1:16:54.0 3 60 Chris Seitz 112 28 4 25:53.4 6:28 1:29.9 3 43:26.1 16.6 0:39.8 3 25:54.9 8:21 1:37:24.4 4 61 Nathan Magovac 247 25 3 13:11.9 3:18 1:41.6 4 43:54.4 16.4 0:36.8 4 38:47.112:31 1:38:12.1 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 41 Mallory Hampton 52 33 1 9:45.0 2:26 2:05.4 1 39:00.0 18.5 1:03.0 1 27:54.7 9:00 1:19:48.3 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 2 Ehren Eschmann 42 33 1 6:39.9 1:40 0:50.5 1 29:03.3 24.8 0:25.5 2 21:01.8 6:47 58:01.2 2 3 Jason Zangmeister 219 33 2 7:58.6 2:00 0:28.4 3 32:19.2 22.3 0:14.9 1 19:30.5 6:17 1:00:31.8 3 11 Robbie Barnaby 5 32 3 9:36.1 2:24 1:44.1 4 33:30.8 21.5 0:30.4 3 21:41.4 7:00 1:07:02.9 4 17 Pete Smith 126 33 4 10:00.1 2:30 1:35.5 2 31:15.5 23.0 0:48.5 5 26:44.5 8:37 1:10:24.3 5 37 Joe Reynolds 225 31 5 10:17.3 2:34 2:00.9 5 37:15.7 19.3 1:11.9 6 27:37.7 8:55 1:18:23.6 6 46 Victor Anderson 3 32 7 14:35.6 3:39 2:03.9 6 37:25.2 19.2 0:42.9 7 28:29.2 9:11 1:23:16.9 7 50 Michael Pollhammer 96 30 8 16:09.6 4:02 2:44.1 8 41:05.5 17.5 1:32.0 4 25:56.8 8:22 1:27:28.2 8 54 Kevin Bright 15 30 6 13:00.6 3:15 8:12.0 7 39:30.6 18.2 1:03.2 8 29:42.7 9:35 1:31:29.3 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 52 Jennifer Clark 29 38 1 19:57.4 4:59 1:40.7 1 38:26.4 18.7 1:10.6 1 29:28.2 9:30 1:30:43.4 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 9 Chris Schmauder 103 35 2 8:42.8 2:11 2:38.8 1 31:28.4 22.9 0:57.0 1 22:33.4 7:16 1:06:20.5 2 14 Nathan Davis 37 35 1 8:17.4 2:04 1:25.3 3 35:02.0 20.6 0:29.7 4 23:52.2 7:42 1:09:06.8 3 16 Terrance ODonnell 224 36 4 11:36.2 2:54 1:42.1 2 32:17.6 22.3 1:04.8 2 22:58.6 7:25 1:09:39.4 4 35 Nathan Olszko 89 39 6 12:34.7 3:09 1:56.9 4 35:34.2 20.2 1:16.6 5 25:54.5 8:21 1:17:17.0 5 36 Vance Rosenow 98 36 3 10:13.2 2:33 2:47.7 6 38:41.7 18.6 2:12.9 3 23:46.3 7:40 1:17:41.9 6 55 Timothy Boyd 11 36 5 12:27.2 3:07 3:48.3 5 38:20.1 18.8 2:05.3 6 36:04.711:38 1:32:45.8 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 39 Melissa Latshaw 70 43 1 13:41.7 3:25 1:57.4 1 38:43.0 18.6 1:34.7 1 23:32.4 7:35 1:19:29.3 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 7 Patrick Russo 100 41 4 10:32.3 2:38 1:26.3 1 31:13.0 23.1 0:36.4 1 20:46.0 6:42 1:04:34.2 2 8 William Calkins 244 43 1 8:44.1 2:11 1:20.6 3 33:25.3 21.5 0:17.4 2 21:49.8 7:02 1:05:37.4 3 13 Dan Judkins 63 43 2 9:55.4 2:29 1:09.8 2 31:38.9 22.8 0:58.4 3 24:47.9 8:00 1:08:30.6 4 26 Rick Beard 10 42 5 11:09.9 2:47 1:10.5 4 34:01.8 21.2 0:42.0 6 27:04.5 8:44 1:14:08.9 5 27 Christopher Gibbons 50 43 3 10:10.6 2:33 2:13.0 5 35:42.5 20.2 1:23.9 4 24:52.3 8:01 1:14:22.5 6 43 Joseph Waltzer 243 44 6 13:37.6 3:24 2:24.1 6 37:36.1 19.1 1:44.5 5 25:52.9 8:21 1:21:15.4 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 23 Kristine Urban 136 45 1 10:30.3 2:38 1:54.8 1 33:43.2 21.4 1:05.3 1 25:42.7 8:17 1:12:56.5 2 44 Andrea LeBlond 76 48 2 11:30.5 2:53 1:27.4 2 38:05.5 18.9 0:53.7 2 30:32.4 9:51 1:22:29.6 3 62 Laura Kubatko 66 47 3 21:06.3 5:17 2:54.5 3 42:35.3 16.9 2:07.5 3 31:16.010:05 1:39:59.8 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 4 Michael Schaefer 102 46 2 8:56.6 2:14 0:38.7 1 29:05.1 24.8 0:40.3 2 21:57.8 7:05 1:01:18.8 2 5 Per Schroeder 106 48 1 8:17.1 2:04 0:50.0 2 30:36.2 23.5 0:48.6 1 21:23.0 6:54 1:01:54.9 3 15 Matt Brenner 13 45 3 9:01.2 2:15 1:59.0 3 32:16.4 22.3 1:05.1 4 24:50.8 8:01 1:09:12.7 4 30 Kyle Amsdell 226 48 5 10:47.6 2:42 1:16.1 4 34:23.4 20.9 0:44.9 7 28:10.9 9:05 1:15:23.1 5 31 Ken Davenport 36 45 4 10:26.3 2:37 1:16.0 6 35:35.1 20.2 1:07.6 6 27:24.0 8:50 1:15:49.1 6 34 Steve Pesarchick 94 45 7 13:22.5 3:21 1:20.9 7 36:45.5 19.6 0:47.4 3 24:39.8 7:57 1:16:56.2 7 42 Ruben Garcia 242 47 8 14:29.7 3:37 1:12.3 5 35:26.4 20.3 1:26.0 8 28:35.9 9:13 1:21:10.6 8 49 Blacque Clement 206 46 9 15:30.8 3:53 1:17.5 9 43:43.6 16.5 0:43.3 5 25:57.2 8:22 1:27:12.5 9 53 Daryn Kinkoph 64 45 6 13:00.9 3:15 2:55.4 8 40:57.8 17.6 2:13.6 9 31:50.510:16 1:30:58.4 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 38 Natalie Wakulchik 220 54 2 12:05.0 3:01 2:07.9 1 35:12.5 20.5 1:34.3 1 27:31.1 8:53 1:18:30.9 2 58 Gloria Dugan 39 54 1 5:27.8 1:22 4:20.1 2 48:38.5 14.8 1:15.9 2 35:29.911:27 1:35:12.3 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 10 Daniel Smith 129 51 1 7:34.3 1:54 0:55.4 1 31:03.8 23.2 0:48.7 2 26:39.0 8:36 1:07:01.4 2 25 Ben Norton 85 54 2 11:06.2 2:47 1:37.7 2 33:41.6 21.4 0:59.5 1 26:28.1 8:32 1:13:53.2 3 51 Thomas Garofalo 49 53 4 18:16.8 4:34 1:55.0 3 38:50.1 18.5 1:37.0 3 28:09.1 9:05 1:28:48.1 4 57 Ira Hager 246 50 3 11:23.8 2:51 4:23.2 4 44:05.1 16.3 2:16.8 4 32:30.010:29 1:34:39.1 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 6 Don Cain 16 58 2 9:08.3 2:17 0:29.6 1 28:59.1 24.8 0:49.2 1 24:41.1 7:58 1:04:07.6 2 24 Bridge McDowell 78 57 1 8:58.2 2:15 1:15.7 3 34:46.8 20.7 1:42.1 2 26:27.0 8:32 1:13:09.9 3 28 John Lanson 128 56 3 10:34.3 2:39 1:09.4 2 34:12.2 21.1 0:45.6 3 28:04.1 9:03 1:14:45.8 4 47 Paul Miotto 79 57 4 15:21.9 3:50 2:21.3 4 36:09.5 19.9 1:18.6 4 29:02.7 9:22 1:24:14.1 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 19 Joanne Collins 31 60 1 10:29.5 2:37 1:01.9 1 34:09.6 21.1 1:09.2 1 25:11.9 8:07 1:12:02.3 2 40 Judy Zangmeister 245 61 2 11:31.0 2:53 1:03.1 2 40:17.2 17.9 0:46.7 2 25:55.3 8:22 1:19:33.5 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 12 John Zangmeister 218 60 2 9:22.5 2:21 0:45.7 1 32:11.4 22.4 0:34.4 1 25:17.0 8:09 1:08:11.1 2 48 David Marburger 248 64 1 9:20.2 2:20 2:25.8 2 38:54.3 18.5 0:45.9 2 34:17.711:04 1:25:44.2 3 63 Denis Shutty 125 60 3 14:51.1 3:43 4:55.3 3 41:17.8 17.4 1:42.7 3 43:41.114:05 1:46:28.2 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 66 Doris Budin 61 68 1 19:02.9 4:46 5:39.4 1 1:00:00.4 12.0 5:32.3 1 49:56.816:06 2:20:12.0 Top
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 45 Tom Scudiere 107 67 1 11:57.8 2:59 2:32.0 1 36:03.9 20.0 1:28.5 1 31:06.810:02 1:23:09.2 2 56 Bill Lowery 77 69 2 15:04.6 3:46 2:46.6 2 38:17.3 18.8 1:56.2 2 34:46.311:13 1:32:51.2 3 64 William McCartney 241 65 3 1:16:37.719:09 52:34.8 3 41:24.713:21 1:59:15.9
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 1 Justin Soltesz 130 44 2 10:56.3 2:44 1:50.2 1 35:44.7 20.1 0:56.7 1 27:59.4 9:02 1:17:27.5 2 2 Richard Cassidy 24 48 4 14:57.1 3:44 2:22.1 2 38:52.8 18.5 0:47.4 2 28:01.8 9:02 1:25:01.5 3 3 Eric Seward 113 45 3 14:29.4 3:37 1:40.0 4 41:10.0 17.5 3:22.4 3 38:31.512:25 1:39:13.6 4 4 Micahel Eldred 40 45 5 16:32.3 4:08 1:48.0 3 41:05.7 17.5 1:37.7 4 40:30.613:04 1:41:34.5 5 5 Hugh Price 97 54 1 9:57.1 2:29 2:16.7 5 48:42.1 14.8 2:28.8 5 44:10.014:15 1:47:35.0
Overall ----- 1/4M Swim ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M RUn ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 1 Kristin Tarase 133 38 1 16:18.5 4:05 3:11.8 1 47:39.4 15.1 1:08.1 1 43:14.013:57 1:51:32.0
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 4 Casey Columbus 141 24 1 21:51.5 7:03 1:01.9 1 38:17.5 18.8 0:39.5 1 22:21.8 7:13 1:24:12.5 Top
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 1 Jonathan Zappala 193 30 1 20:19.0 6:33 0:20.4 1 30:01.9 24.0 0:14.6 1 22:57.2 7:24 1:13:53.3 Top
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 3 Tim Watkins 180 25 1 22:00.1 7:06 1:02.6 1 32:45.5 22.0 0:27.3 1 22:40.4 7:19 1:18:56.2 2 14 Satoshi Kowaski 216 29 2 29:44.3 9:35 1:23.9 2 43:38.8 16.5 1:33.6 2 35:08.711:20 1:51:29.5 Top
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 15 Meghan Guegold 147 33 1 30:19.3 9:47 1:40.6 1 46:02.3 15.6 1:43.5 1 31:53.610:17 1:51:39.5 Top
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 5 Ernest Durbin 142 31 1 20:58.8 6:46 1:10.3 1 41:04.2 17.5 1:00.2 1 22:23.8 7:13 1:26:37.6 2 9 Ryan Gratzer 145 31 2 25:05.7 8:05 1:11.2 2 42:29.8 16.9 1:29.7 2 26:08.1 8:26 1:36:24.7 3 12 Rob Schofield 176 32 3 26:55.0 8:41 1:24.4 3 42:55.1 16.8 1:28.5 3 28:28.0 9:11 1:41:11.2 Top
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 18 Mariko Cowan 217 38 1 36:27.511:45 2:29.8 1 50:21.9 14.3 1:28.7 1 42:04.613:34 2:12:52.6 Top
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 7 Ryan Hora 223 37 1 23:21.4 7:32 1:04.7 1 37:41.7 19.1 0:39.1 1 24:52.7 8:01 1:27:39.8 Top
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 8 Nick Yurkiw 182 42 1 25:31.9 8:14 1:37.2 1 38:46.3 18.6 1:34.0 1 28:22.8 9:09 1:35:52.4 Top
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 2 Glenn Macnamara 227 51 1 21:10.2 6:50 0:29.4 1 34:14.6 21.0 0:33.6 1 21:24.0 6:54 1:17:52.1 2 10 Richard King 156 51 4 30:18.7 9:46 0:30.1 2 35:27.4 20.3 0:23.3 3 30:18.2 9:46 1:36:57.8 3 11 James Nahra 163 51 2 25:05.5 8:05 1:08.8 4 43:49.8 16.4 0:56.6 2 27:00.5 8:43 1:38:01.3 4 16 John Luck 158 52 3 29:59.5 9:40 1:16.7 3 42:42.0 16.9 1:14.1 4 39:49.912:51 1:55:02.4 5 17 David Meflicka 92 51 5 31:07.010:02 4:04.7 5 46:52.7 15.4 2:44.2 5 40:44.813:08 2:05:33.6 Top
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 6 Dominic Visconsi Jr. 179 60 1 23:39.1 7:38 1:28.3 1 35:52.6 20.1 1:27.9 1 24:36.5 7:56 1:27:04.6 2 13 Lawrence Hatch 148 60 2 30:51.1 9:57 2:09.4 2 41:28.6 17.4 2:09.1 2 32:22.310:26 1:49:00.8
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 1 TEAM Gal Heum 144 1 1 21:24.5 6:54 0:39.6 1 37:18.4 19.3 0:32.4 1 22:01.5 7:06 1:21:56.6
Overall ----- 3.1M Run ----- T1 ----- 12M Bike ----- T2 ----- 3.1M Run ----- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Time Rnk Time Rate Time Rnk Time Pace Time 1 1 TEAM Power Couple 240 1 1 19:46.9 6:23 0:31.9 1 41:44.5 17.3 0:35.7 1 20:25.5 6:35 1:23:04.7 2 2 TEAM Ranc 1 169 1 2 26:19.9 8:29 1:14.3 3 1:05:13.1 11.0 0:15.4 2 24:38.9 7:57 1:57:41.7 3 3 TEAM Joann Ranc 2 175 1 3 37:26.612:05 0:22.7 2 58:49.0 12.2 0:11.2 3 26:55.3 8:41 2:03:45.1